Serwis Zdepresjonowani.pl powstał w odpowiedzi na fakt ogromnej dezinformacji, jaka panuje w polskiej sieci w dziedzinie leczenia depresji, nerwic i tym podobnych zaburzeń psychicznych. Jest w niej wiele informacji na temat tego, że depresje można skutecznie leczyć i że stanowi ona problem, brakuje jednak informacji jak i gdzie ją leczyć.

Nie jesteśmy żadną fundacją, kliniką czy też jednostką wyznaniową, a zwyczajnie grupą ludzi którzy zmagają się z tymi zaburzeniami na co dzień. Grupą, która postanowiła stworzyć w sieci miejsce w którym każdy będzie mógł uzyskać najważniejsze informacje dotyczące leczenia i walki z depresją.

Naszym podstawowym celem jest zbierać, weryfikować i udostępniać wszystkie istotne informacje na temat zapobiegania i leczenia tych jednostek chorobowych. Tak, abyście nie musieli siedzieć godzinami w sieci i przekopywać się przez porady ludzi, którzy nie zawsze chcą Wam pomóc, a niestety często tylko na Was zarobić.

Wiemy z doświadczenia jakie to uczucie, kiedy wszystko się sypie, a Ty zaczynasz wątpić w siebie samego. Przeszliśmy przez to i dołożymy wszelkich starań, aby Twoja droga do zdrowia była znacznie mniej wyboista od naszej.

Jak pewnie zdajesz sobie sprawę, polska psychiatria nie jest w najlepszym stanie, ponieważ notorycznie brakuje jej pieniędzy na utrzymanie i wyposażenie placówek. Mimo wszystko w dziedzinie tej pracują doskonali specjaliści, którzy naprawdę wiedza jak Ci pomóc. My postaramy się wskazać Ci drogę, możliwości, warianty, aby ułatwić Ci świadome podjęcie decyzji jak i gdzie rozpocząć leczenie.

Postaramy się również stale rozbudowywać naszą bazę wiedzy na temat metod i substancji terapeutycznych dostępnych na polskim rynku. Oraz stale konsultować tą wiedzę z przedstawicielami służby zdrowia tak, aby nie pojawiały się tutaj substancje i metody które zamiast pomóc mogą Ci tylko zaszkodzić.

Pamiętaj, że nasz serwis jest tylko przewodnikiem, który ma na celu informować i wskazywać kierunki w których możesz szukać skutecznej pomocy. Aby wyleczyć się z choroby, musisz być pod kontrolą specjalisty, który dobierze odpowiedni program leczenia. Każda osoba reaguje odrobinę inaczej na leki i metody terapeutyczne, dlatego też lekarz nadzorujący proces Twojego powrotu do zdrowia jest konieczny.

Będzie dobrze!

Podziel się

Komentowanie wyłączone