Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w przygotowanym przez nas badaniu na temat wpływu czynników atmosferycznych na samopoczucie pacjentów chorujących na depresje oraz najczęściej występujące zaburzenia psychiczne.

W celu wypełnienia ankiety zapraszamy pod ten link:
https://forms.gle/dDWryf7fngZBbzxS7

Ankieta została stworzona w celu poznania ogólnego wpływu warunków meteorologicznych na pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych, a następnie porównania wyników z innymi jednostkami chorobowymi. Ankieta jest w pełni anonimowa, jednak wymaga bycia zalogowanym w Google, w celu uniknięcia zaburzenia wyników poprzez strony trzecie.

Dane zebrane dzięki badaniu, posłużą nam jako uzupełnienie merytoryczne artykułu nad którym pracujemy, jak również udostępnimy wyniki wszystkim zainteresowanym placówkom naukowym.

Zachęcamy was wszystkich do podzielenia się naszą ankietą z bliskimi osobami. Im większy zasięg, tym bardziej dokładne dane powinniśmy uzyskać. Jeśli nie wiecie czym różnią się nerwice od zaburzeń lękowych, zapraszamy również do zapoznania się z TYM artykułem. Ułatwi wam on poprawne zrozumienie niektórych pytań.

Podziel się

Komentowanie wyłączone