Jest nam bardzo miło poinformować, że zakończyliśmy już wprowadzanie najważniejszych punktów specjalistycznej opieki psychiatrycznej dla większości z Polskich województw. W dziale Placówki Medyczne znajdziesz adresy i telefony najważniejszych ośrodków oferujących pomoc w przypadku kryzysu psychicznego w Twoim województwie.

Kolejnym krokiem rozwoju tego działu jest uzupełnianie list o placówki terenowe oraz poradnie prywatne. Jeśli masz informacje o placówkach, które powinny znaleźć się na tych listach, prześlij nam te informacje poprzez formularz kontaktowy.

Zakończyliśmy również wprowadzanie opisów dla substancji aktywnych stosowanych w dostępnych na Polskim rynku. Wkrótce możecie spodziewać się rozwoju naszej bazy o konkretne leki bazujące na tych substancjach aktywnych.
Naszym celem jest zapewnić Wam wszystkim jak najbardziej profesjonalną wiedzę na temat działania leków stosowanych do leczenia depresji, a w przyszłości rozwinąć ją również o leki stosowane w nerwicach, fobiach i innych zaburzeniach towarzyszących depresji.

Podziel się

Komentowanie wyłączone