Microsoft to kolejny gigant technologiczny, który postanowił wesprzeć naszą fundację w realizacji celów statutowych.

Dzięki nawiązanej współpracy nasza Fundacja zyskała sponsorowany dostęp do nowoczesnych technologii usprawniających nasze funkcjonowanie w sieci, jak również wsparcia merytorycznego doświadczonych ekspertów IT.

Jak zapewne mogliście zauważyć, w ciągu ostatnich dni, niektórym segmentom naszego serwisu internetowego, zdarzało się działać nie do końca poprawnie. Sytuacja ta wynikała z procesu migracji danych z naszych dotychczasowych serwerów na platformę Microsoft Azure. Proces ten został zakończony w dniu wczorajszym, pełnym sukcesem, dlatego już dzisiaj wracamy do standardowego trybu funkcjonowania.

Korzystając z okazji pragniemy poinformować, że wkrótce dołączą do nas kolejni partnerzy i według naszych obliczeń w miesiącu styczniu osiągniemy pełną operatywność, zarówno pod kątem technologicznym jak i merytorycznym.

Pragniemy również podziękować za wasze indywidualne wsparcie finansowe, jest nam ono bardzo pomocne na obecnym etapie budowy struktur Fundacji. Cieszy nas fakt, że zarówno dla gigantów biznesu takich jak Microsoft czy Google, jak i dla licznego grona osób zagadnienie poprawy warunków opieki psychiatrycznej w Polsce jest kwestią istotną.

Dziękujemy!

Podziel się

Komentowanie wyłączone