Pragniemy zaprosić wszystkich z Was do wsparcia naszej naszej Fundacji w walce o lepsze warunki leczenia zaburzeń psychicznych w Polsce. Na miejsce organizacji pierwszego, tego typu wydarzenia wybraliśmy portal zrzutka.pl.

Jeśli odwiedzacie naszą stronę regularnie, to zapewne znacie już nasze programy pomocowe. Jednak tych którzy trafili do nas niedawno, zapraszamy do odwiedzenia sekcji „Programy” naszej strony. To właśnie z myślą o ich realizacji została uruchomiona nasza zrzutka.

Aby odwiedzić stronę zrzutki i przekazać darowiznę zapraszamy pod ten adres:

https://zrzutka.pl/zdepresjonowani

Wierzymy w to, że znajdziecie w swoich portfelach kilka wolnych złotych i pomożecie nam skutecznie realizować cele fundacji. Aby zapobiegać, edukować oraz wspomagać leczenie pacjentów cierpiących na depresję, zaburzenia lękowe, oraz inne choroby z którymi na co dzień borykają się zarówno psychiatrzy jak i psychoterapeuci.

Również bardzo serdecznie prosimy Was wszystkich o pomoc w reklamowaniu naszej zrzutki. Uruchomcie zatem swoje sieci kontaktów i pomóżcie nam docierać do ludzi którym nie jest obojętne cierpienie innych.

Wspólnie damy radę osiągnąć cel!

Podziel się

Komentowanie wyłączone